i-c
15 بهمن 1401 - 13:17

افتتاح ۱۵۴میلیارد ریال پروژه گازرسانی در کردستان

همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه گازرسانی به ۱۴روستای شهرستان بیجار افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیجار، امروز همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛ اسماعیل زارعی‌کوشا استاندار کردستان به بیجار سفر کرده تا چندین پروژه‌ خدماتی، عمرانی و تولیدی را به بهره‌برداری برساند.

وی در بدو ورود به شهرستان بیجار با حضور در یادمان شهدای گمنام، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشت.

استاندار کردستان در ادامه از نمایشگاه خودباوری جوانان بیجاری، با عنوان نمایشگاه دستاوردهای فن‌آورانه در محل جهاد دانشگاهی این شهرستان بازدید و بر لزوم تسهیل شرایط برای فعالیت تولیدکنندگان به ویژه واحدهای فناور و دانش‌بنیان توسط بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

وی سپس گازرسانی به 14 روستای شهرستان بیجار را به بهره‌برداری رساند و افزود: برای این پروژه اعتباری بالغ بر 154میلیارد و 890 میلیون ریال هزینه شده است.

زارعی‌کوشا عنوان کرد: با افتتاح این پروژه گازرسانی امروز روستاهای ویسمرید، سعدآباد، باقرآباد، قره‌دره‌بند، سلطان آباد، طهمورث، قینرجه، علی بدل، شوشتری، سیف‌آباد، باباخان، گراچقا، ده‌بنه و کنامار با 290 خانوار و 10واحد صنعتی و گردشگری از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/486/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1018393